KONST / Litografier / Litografi 13486607
nr 1348 6607
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Litografi, Marin, oramat löst blad, bladets mått: 41x28 cm. Signerad
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 september 2020
kl 19:08:44
21/9 10:13:09
200 kr
21/9 15:52:55
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner